МС-Мегастрой Будівельні
послуги по Україні

Ліцензия 2013059333, СС-3

+38(096)-530-95-04

Оренда спецтехніки

Оренда екскаваторів, КАМАЗів по Дніпру і області. Професійні водії. Подача техніки оперативно в будь-яку точку.

Стяжка підлоги (машинна)

Напівсуха стяжка підлоги. Машинна стяжка підлоги. Виїжджаємо, міряємо, консультуємо, робимо детальний розрахунок і кошторис на машинну стяжку і штукатурку.

Будівництво будинків

Якісно і швидко побудуємо будинок від фундаменту до покрівлі під ключ, будь-якої складності. Ми займаємося будівництвом повністю включаючи доставку, підйом матеріалів, вивіз сміття і т.д.

Ремонт квартир

Наша команда зробить все види ремонтних робіт під ключ. багаторічний досвід дозволяє нам робити все оперативно зі збереженням найкращої якості. Ми займаємося ремонтом повністю включаючи доставку, підйом матеріалів, вивіз сміття і т.д.

Висотні роботи

Висотні роботи різної складності! Герметизація, ремонт міжпанельних швів. Повний комплекс послуг, пов'язаних з промисловим альпінізмом. Виконуємо всі види робіт на висоті не залежно від обсягів і складності.

Покрівельні роботи

Монтаж покрівлі, реконструкція покрівлі, металочерепиця, ремонт даху, фальцева покрівля. Установка водостічних систем, монтаж мансардних вікон. Візьмемося за будь-який об'єкт.

Утеплення фасадів

Утеплення квартир. Реставрація та ремонт фасадів. Фарбування + Мийка. Надаємо якісні послуги з утеплення, приватних будинків, квартир. Ми виконуємо роботи по зовнішньому утепленню стін квартир і будинків.

Демонтажні роботи

Спеціально навчена і перевірена роками бригада на чолі керівників проектів злагоджено знесе, демонтує будівлі, споруди будь-якої складності в короткі терміни як з використанням спецтехніки так і спеціального устаткування для демонтажу.

Будівництво Вашого Проекту

Доручіть Нашим Професіоналам

Завдяки 12 річному досвіду в будівельних роботах наша команда гарантує високу якість і своєчасне виконання поставленого завдання, забезпечуємо мобільну доставку будматеріалів і професійний підхід до кожного клієнта. Велика увага в компанії приділяється кожному етапу процесу, що забезпечує максимально швидке просування будівельних робіт. Ми постійно працюємо над модернізацією будівельних технологій і матеріалів. Наша команда виконує роботи будь-якої складності.

Телефонуйте нам: +38(096) 530 95 04

Ліцензия 2013059333, СС-3

Замовте будівельні послуги

Залишайте заявку на нашому сайті і ми зв’яжемося з вами найближчим часом

наші проекти

Досвід

років

Проекти

більше

Працівників

чоловік

Клієнтів

задоволені

Мы кращі в Будівництві! Зв'яжіться з нами!

Ваш будинок, офіс або величезне підприємство буде побудовано і обслужено МС-Мегабуд

Геотекстиль Україна

На українському ринку геотекстиль поки ще новий і маловідомий широкому загалу матеріал. Проте, в деяких сферах він став просто незамінним, зокрема, його використовують для будівництва і ремонту дорожніх покриттів, монтажі інженерних систем, прокладання дренажних систем, а також в аграрній сфері.