Стяжка підлоги в Дніпрі і Запоріжжі

Стяжка підлоги по місту і області від 80 грн. за метр квадратний.

+380 (96) 530 95 04

0
Років досвіду
0
Реалізованих проектів
0
Будівельників в команді

Під стяжкою на увазі буферний шар, який розташований між покриттям підлоги і основою підлоги. Відповідно, стяжка підлоги є обов’язковим атрибутом при будівництві або ремонті будівлі, незалежно від його призначення, будь це офіс, склад або житлової дом.

Виготавлюється стяжка зі спеціальної будівельної суміші, склад якої залежить від технології, і виконує такі завдання:

  • Підвищення міцності підстави;
  • Тепло – і гідроізоляція;
  • Вирівнювання поверхні пола.

Також стяжка підлоги використовується для накривання елементів системи «тепла підлога» .У даний час існують різні технології, але найбільш вигідною і ефективною вважається механізована напівсуха стяжка підлоги в Дніпрі.

Телефонуйте ☎ +38(096)-530-95-04

Машинна Стяжка підлоги В ДНІПРІ та ЗАПОРОЖЖІ

Переваги механізованої напівсухої технології

Які переваги отримує клієнт, замовляючи саме такий варіант укладання підлог? Звичайно, вартість робіт залежить від деяких факторів, в тому числі і складності об’єкта. На перший погляд може здатися, що ручна (звична багатьом) стяжка підлоги в Дніпрі дешевше, але це не так. Її дешевизна грунтується на тому, що укладанням займаються самі власники житла. Якщо ж наймати фахівців, то, з огляду на терміни та складність роботи, вартість буде на тому ж рівні, але результату доведеться чекати набагато довше. Тому, в кінцевому підсумку, машинна напівсуха стяжка підлоги є більш вигідним рішенням. Особливо, якщо мова йде про велику площу приміщення.

стяжка полов машинная

Швидко

Прискорені терміни виконання замовлення - щоб укласти 200 кв. м., досить одного робочого дня, за умови, що займатися цим будуть кваліфіковані фахівці.

Все сухо

Не потрібно довго чекати висихання, завдяки мінімальній кількості води.

Обсяги

Можливість швидко обробити приміщення з великою площею, що актуально для комерційних організацій.

Легко

Не потрібно фінішне вирівнювання, отриманий результат уже володіє рівною поверхнею і естетичною привабливістю. Досить трохи почекати.

Надійно

Підвищені характеристики зносостійкості, надійність і довговічність.

Міцність

Міцність - стяжка підлоги отримує стійкість до механічних пошкоджень.

Просто

Ідеально рівна поверхня, не зажадає додатково підганяти ті чи інші ділянки для укладання керамогранітних та керамічних плит або підлогового покриття іншого типу.

Звук

Додаткова міжповерхові звукоізоляція.

Ціна

Більш доступна ціна в порівнянні з іншими технологіями.

стяжка пола днепр

Основні етапи напівсухий стяжки пола

Подготовка. Перед обробкою поверхні, її необхідно очистити від сміття і пилу, а також від плям, вологи або інших забруднень. При наявності щілин, вони заделиваются.Укладка гідроізоляції. Необхідний процес для приміщень, що знаходяться на першому або в підвальному поверсі. Також на цій стадії здійснюється прокладка кабелів і трубопроводів.

Розмітка

Оброблювану площу слід зонувати, забезпечити їй горизонтальний рівень поверхності.Армірованіе. Виконується при необхідності, для цього укладається армована секта, що надає стягуванні велику жорсткість і надежность.Подбор і підготовка матеріалів. Перед виконанням стяжки підлоги фахівці підбирають оптимальні матеріали для виготовлення суміші під проект. Основою суміші виступають вода, пісок і цемент, але для отримання необхідних властивостей, також в неї додаються пластифікатори і фіброволокна.

Готує устаткування

У машини закладаються матеріали в певній пропорції, далі здійснюється замес.Собственно укладання стяжки підлоги. Простір заповнюється робочою сумішшю, а після висихання (приблизно через 1 годину), фахівець виробляє машинну шліфовку.Ето основний план робіт, але він може бути скоректований, в залежності від побажань замовника або особливостей проекту.

Чи можна зробити стяжку підлоги своїми рукамі

Да, це можливо. Однак, щоб досягти потрібного результату, необхідно мати знання і навички, якими звичайна людина не володіє. Без певного досвіду отримати рівну, правильно зроблену стяжку не вдасться. Тим більше, якщо мова йде про підлогах, виконаних по напівсухий технології. Крім того, будуть потрібні інструменти і навіть устаткування. Їх можна купити або взяти в оренду, але після ремонту вони стануть марними.

Це не тільки великі фінансові витрати, але і абсолютно зайві. Набагато дешевше буде замовити стяжку підлоги в Дніпрі біля професіоналів. Результати також будуть набагато краще, а процес укладання займе менше часу. Більш того, вам не доведеться витрачати свою відпустку або вихідні на ремонт.

Ми кращі в Будівництві! Зв'яжіться з нами!

Ваш будинок, офіс або величезне підприємство буде побудовано і обслужено МС-Мегастрой